Josef Kunhart

Konzultant a analytik webových aplikací

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Blue Space v2

Konzultace a kurzy

Potřebujete si doplnit znalosti? Přihlašte se na kurz.

Blue Space v2

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklad pro vývoj? Nechte si zpracovat analýzu.

Blue Space v2

Vývoj aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem webu? Najměte si nás.

Blue Space v2

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Blue Space v2

Technický dozor a podpora

Připravujete nový web? Poraďte se s odborníkem.

Novinky

Nový osobní web

Můj nový osobní web najdete na adrese kunhart.cz. Obsah stránek se orientuje na osobní informace, hodnoty a koníčky (na rozdíl od profesního webu). Web je koncipovaný jako single-page aplikace a běží na aktuální verzi redakčního systému jk:CMS. Obsah je dostupný v českém a anglickém jazyce.

Redakční systém jk:CMS 7.2

Nová verze jk:CMS 7.2 zahrnuje CTA pluginy pro WYSIWYG editor jako náhradu původních CTA modulů, zlepšení navigace v administraci a mnoho drobných zlepšení a oprav chyb.

Sada aplikací jk:APP 7.2

Nová verze jk:APP 7.2 přináší novou verzi uživatelského rozhraní mobilní verze, zlepšení navigace v administraci a mnoho drobných zlepšení a oprav chyb.

Aktualizace a re-design webu

K dnešnímu dni proběhl re-design a aktualizace stránek. Hlavní změnou je upgrade systému na nejnovější verzi redakčního systému jk:CMS 7.0. Úpravy vzhledu webu zahrnují změnu písma, drobná vylepšení vzhledu, doplnění obsahu a horní lištu s odkazy na weby jk:CMS a jk:APP. Cílem re-designu je modernizace a návaznost vzhledu stránek na další weby autora.

Redakční systém jk:CMS 7.0

Nová verze jk:CMS 7.0 se soustředí na zlepšení administrace systému. Nejdůležitější změnou je plná podpora lokalizace administrace. Stávající česká verze administrace je doplněna o anglickou mutaci. Mnoha zlepšení pro pohodlnější práci se dočkalo uživatelské rozhraní administrace. Dále bylo vylepšeno cachování objektů na webu a proběhla optimalizace systému pro vyšší výkon.

Sada aplikací jk:APP 7.0

Nejdůležitější změnou v nové verzi jk:APP 7.0 je plná podpora lokalizace systému. Stávající česká verze aplikace je doplněna o anglickou mutaci. Mnoha zlepšení pro pohodlnější práci se dočkalo uživatelské rozhraní. Dále bylo vylepšeno cachování dat a proběhla optimalizace systému pro vyšší výkon.