Josef Kunhart

Systémový analytik a full-stack developer

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Blue Space v2

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklady pro vývoj aplikace? Nechte si zpracovat analýzu.

Blue Space v2

Vývoj webových aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem aplikace? Najměte si nás.

Blue Space v2

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Blue Space v2

Technický dozor a podpora

Připravujete novou webovou aplikaci? Poraďte se s odborníkem.

Novinky

Inovovaný web k bakalářské práci

V návaznosti na aktualizaci webu k diplomové práci byla zveřejněna inovovaná verze webové prezentace https://bp.kunhart.cz/ s on-line verzí mojí bakalářské práce. Původní verze webové prezentace byla zveřejněna v roce 2011, krátce po obhajobě bakalářské práce. Nový web respektuje původní tmavě červený vzhled a kromě rozšíření obsahu navíc zahrnuje anglickou verzi se základními informacemi.

Inovovaný web k diplomové práci

K blížícímu se desetiletému výročí dokončení inženýrského studia informatiky na ČVUT byla zveřejněna inovovaná webová prezentace https://dp.kunhart.cz/ s on-line verzí diplomové práce, kterou jsem obhájil v rámci tohoto studia (původní web byl zveřejněn v roce 2013 po dokončení studia). Primárním jazykem webu je angličtina, protože diplomovou práci jsem psal v tomto jazyce.

Nový web o MBA studiu

V průběhu února 2023 byl spuštěn nový web https://mba.kunhart.eu/ s informacemi o mém MBA studiu v oboru Ekonomika a finanční management, které jsem úspěšně absolvoval v letech 2021-22. Na stránkách jsou dostupné informace o studiu a předmětech, diplomové práci a obecných zkušenostech se studiem. Obsah webu vznikal průběžně v první polovině února 2023.

Dokončení MBA studia

V červnu 2022 jsem úspěšně dokončil studium MBA oboru Ekonomika a finanční management na CEMI. V rámci studia a diplomové práce jsem se věnoval převážně financím, inovacím a agilnímu projektovému řízení.

Nový rozvoj jk:APP a jk:CMS

Od poloviny roku 2022 a verze 14 probíhá rozvoj a nasazování aplikace jk:APP a redakčního systému jk:CMS kontinuálně.

Aplikace jk:APP 13 a redakční systém jk:CMS 13

Součástí nové verze aplikací jk:APP 13 a redakčního systému jk:CMS 13 jsou rozsáhlé změny práce s uživateli a daty uživatelů v administraci systému.