Josef Kunhart

Systémový analytik a full-stack developer

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Blue Space v2

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklady pro vývoj aplikace? Nechte si zpracovat analýzu.

Blue Space v2

Vývoj webových aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem aplikace? Najměte si nás.

Blue Space v2

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Blue Space v2

Technický dozor a podpora

Připravujete novou webovou aplikaci? Poraďte se s odborníkem.

Novinky

Nový web o MBA studiu

V průběhu února 2023 byl spuštěn nový web https://mba.kunhart.eu/ s informacemi o mém MBA studiu v oboru Ekonomika a finanční management, které jsem úspěšně absolvoval v letech 2021-22. Na stránkách jsou dostupné informace o studiu a předmětech, diplomové práci a obecných zkušenostech se studiem. Obsah webu vznikal průběžně v první polovině února 2023.

Dokončení MBA studia

V červnu 2022 jsem úspěšně dokončil studium MBA oboru Ekonomika a finanční management na CEMI. V rámci studia a diplomové práce jsem se věnoval převážně financím, inovacím a agilnímu projektovému řízení.

Nový rozvoj jk:APP a jk:CMS

Od roku 2022 bude rozvoj a nasazování aplikace jk:APP a redakčního systému jk:CMS probíhat kontinuálně bez vydávání velkých verzí.

Aplikace jk:APP 13 a redakční systém jk:CMS 13

Součástí nové verze aplikací jk:APP 13 a redakčního systému jk:CMS 13 jsou rozsáhlé změny práce s uživateli a daty uživatelů v administraci systému.

Sada aplikací jk:APP 12

Nejdůležitější novinkou jk:APP 12 je REST API pro snadné napojení front-endových aplikací a aplikací třetích stran. Další novinky jsou napojení fakturace na rozpočet a flexibilní položky u faktur. Z faktury lze nyní přímo založit záznam do výdajů a daňové evidence. Flexibilní položky u faktur dovolují agregaci množství a ceny u položek faktury podle konkrétní potřeby. V administraci dále přibyl detailní log akcí u jednotlivých záznamů jako rozšíření stávajícího logu akcí.

Redakční systém jk:CMS 12

Hlavní novinkou redakčního systému jk:CMS 12 je REST API pro snadné napojení složitějších modulů redakčního systému a aplikací třetích stran. Další novou funkcí je detailní log akcí u jednotlivých záznamů v administraci jako rozšíření stávajícího logu akcí.