Josef Kunhart

Konzultant a analytik webových aplikací

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Swirls

Konzultace a kurzy

Potřebujete si doplnit znalosti? Přihlašte se na kurz.

Swirls

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklad pro vývoj? Nechte si zpracovat analýzu.

Swirls

Vývoj aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem webu? Najměte si nás.

Swirls

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Swirls

Technický dozor a podpora

Připravujete nový web? Poraďte se s odborníkem.

Novinky

Redakční systém JK:CMS, verze 5.6

Nové verze redakčního systému 5.5/5.6 přináší lepší podporu responzivních designů včetně více-úrovňových menu, několik technologických vylepšení a nové moduly (klikací formuláře, slider a jednoduchá mapa). Tento web nyní také využívá nejnovější verzi JK:CMS 5.6.

Konec v Equa bank, freelancer

Ke konci srpna jsem skončil v Equa bance jako systémový analytik. Skončila mi smlouva a dal jsem přednost změně. Moje pozice se navíc úplně ruší. Nyní od začátku září pracuji jako full-stack developer, analytik a konzultant webových aplikací na volné noze.

Projekty a aktualizace textů

K dnešnímu dni proběhla aktualizace obsahu webu včetně založení nové stránky Projekty. Změny obsahu a textů se týkají úvodní stránky, nabídky služeb a profilu.

Redakční systém JK:CMS, verze 5.4

Vývoj platformy JK a aplikací pokračuje v plném proudu, od května jsou hotové verze 5.1 až 5.4. V redakčním systému přibyl strom stránek, práce s obrázky a několik nových modulů. Součástí změn jsou systémové aktualizace a zlepšení uživatelského rozhraní s využitím moderních ovládacích prvků.

Platforma JK, verze 5

V průběhu dubna a května jsem dokončil pátou verzi frameworku a platformy JK. Nejdůležitějším přínosem páté verze je oživení projektu redakčního systému JK:CMS po několika letech a jeho integraci do aktuální verze platformy. Nový vývoj aplikací pro osobní řízení JK:APP i redakčního systému JK:CMS bude probíhat v rámci jedné modulární aplikace.

Nový osobní web

Spustil jsem nový osobní web na adrese kunhart.cz. Web je přehledný a minimalistický, zahrnuje jedinou stránku se základními informacemi a odkazy. Stránky jsou dostupné v české a anglické verzi. Příprava webu trvala pouhý den od návrhu po nasazení a testování.