Josef Kunhart

Konzultant a analytik webových aplikací

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Swirls

Konzultace a kurzy

Potřebujete si doplnit znalosti? Přihlašte se na kurz.

Swirls

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklad pro vývoj? Nechte si zpracovat analýzu.

Swirls

Vývoj aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem webu? Najměte si nás.

Swirls

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Swirls

Technický dozor a podpora

Připravujete nový web? Poraďte se s odborníkem.

Novinky

Spuštění stránek pro jk:APP

K dnešnímu dni je spuštěn nový web pro podporu aplikací jk:APP na adrese app.kunhart.eu. Sada aplikací jk:APP je pokročilý systém, který pomáhá mít pod kontrolou svůj čas, peníze, znalosti a podnikání on-line na jednom místě.

Redakční systém jk:CMS 6.0

Nová verze jk:CMS 6.0 v první řadě přináší mnoho funkcí pro pohodlnější administraci webu: dashboard s widgety pro redakční systém, multi-filtry pro filtrování záznamů a inovované logování akcí. Součástí nové verze je rozšíření textů u responzivní sloupce, optimalizace javascriptů na webu a nové moduly. Nové moduly zahrnují videogalerie, ankety a sadu modulů pro odkazy a call-to-action tlačítka.

Aplikace jk:APP 6.0

Nová verze jk:APP nabízí pokročilé filtrování záznamů s multi-filtry, mnoho úprav modulů pro faktury a rozpočet, inovované logování akcí a vylepšený dashboard s widgety.

Redakční systém jk:CMS 5.10

Nová verze 5.10 redakčního systému jk:CMS přináší podporu fulltextového vyhledávání v obsahu webu a nové moduly rezervační formulář a zaslání odkazu. Součástí updatu je náhled komponent před publikováním, rozšířená nastavení pro existující moduly a technická vylepšení pro efektivnější fungování systému.

Aplikace jk:APP 5.10

Nová verze 5.10 aplikací pro osobní řízení jk:APP zahrnuje vylepšené statistiky a grafy u rozpočtů, modul pro business kontakty a drobná vylepšení modulů pro fakturaci a plánování.

Spuštění webu pro podporu jk:CMS

K dnešnímu dni je spuštěn nový web pro podporu redakčního systému jk:CMS na adrese cms.kunhart.eu. Stránky se zaměřují na prezentaci předností systému, přehled modulů, základní demo a ukázky administrace. Nejedná se o prodejní web ani komerčně nabízený produkt.