Josef Kunhart

Systémový analytik a full-stack developer

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Blue Space v2

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklad pro vývoj? Nechte si zpracovat analýzu.

Blue Space v2

Vývoj aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem webu? Najměte si nás.

Blue Space v2

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Blue Space v2

Technický dozor a podpora

Připravujete novou webovou aplikaci? Poraďte se s odborníkem.

Novinky

Sada aplikací jk:APP 7.6

Nová verze jk:APP 7.6 přináší množství změn a vylepšení pro podnikání a rozpočty. Nejdůležitější novinkou je podpora DPH v modulech pro podnikání a fakturaci včetně modulů pro daňovou evidenci a nových číselníků. Rozpočet nyní kompletně podporuje transakce v cizích měnách včetně denních kurzů a bankovní účty byly rozšířeny o nové parametry pro podporu mezinárodních účtů.

Redakční systém jk:CMS 7.6

Aktuální verze redakčního systému jk:CMS 7.6 je údržbová a zahrnuje zlepšení exportů dat, lokalizace a drobné opravy chyb. Aktivní rozvoj redakčního systému již neprobíhá.

Sada aplikací jk:APP 7.4

Nejnovější verze jk:APP 7.4 se zaměřuje na drobná vylepšení a opravy. Zároveň byla zahájena příprava nové generace aplikace jk:APP^2, postavené na nejmodernějších webových technologiích. Projekt je nyní ve fázi proof-of-concept a volně navazuje na stávající řešení.

Redakční systém jk:CMS 7.4

Nová verze redakčního systému jk:CMS 7.4 přináší dva nové moduly Zavoláme Vám a Registrace do newsletteru pro lepší interakci s návštěvníky webu.

Nový osobní web

Můj nový osobní web najdete na adrese kunhart.cz. Obsah stránek se orientuje na osobní informace, hodnoty a koníčky (na rozdíl od profesního webu). Web je koncipovaný jako single-page aplikace a běží na aktuální verzi redakčního systému jk:CMS. Obsah je dostupný v českém a anglickém jazyce.

Redakční systém jk:CMS 7.2

Nová verze jk:CMS 7.2 zahrnuje CTA pluginy pro WYSIWYG editor jako náhradu původních CTA modulů, zlepšení navigace v administraci a mnoho drobných zlepšení a oprav chyb.