Josef Kunhart

Systémový analytik a full-stack developer

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Blue Space v2

Konzultace a kurzy

Potřebujete si doplnit znalosti? Přihlašte se na kurz.

Blue Space v2

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklad pro vývoj? Nechte si zpracovat analýzu.

Blue Space v2

Vývoj aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem webu? Najměte si nás.

Blue Space v2

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Blue Space v2

Technický dozor a podpora

Připravujete nový web? Poraďte se s odborníkem.

Novinky

Redakční systém jk:CMS 5.4

Vývoj platformy JK a aplikací pokračuje v plném proudu, od května jsou hotové verze 5.1 až 5.4. V redakčním systému přibyl strom stránek, práce s obrázky a několik nových modulů. Součástí změn jsou systémové aktualizace a zlepšení uživatelského rozhraní s využitím moderních ovládacích prvků.

Platforma JK, verze 5

V průběhu dubna a května jsem dokončil pátou verzi frameworku a platformy JK. Nejdůležitějším přínosem páté verze je oživení projektu redakčního systému jk:CMS po několika letech a jeho integraci do aktuální verze platformy. Nový vývoj aplikací pro osobní řízení jk:APP i redakčního systému jk:CMS bude probíhat v rámci jedné modulární aplikace.

Nový osobní web

Spustil jsem nový osobní web na adrese kunhart.cz. Web je přehledný a minimalistický, zahrnuje jedinou stránku se základními informacemi a odkazy. Stránky jsou dostupné v české a anglické verzi. Příprava webu trvala pouhý den od návrhu po nasazení a testování.

Nabídka kurzů a školení

Nabídku služeb rozšiřuji o vzdělávání v oblasti informačních technologií. Aktuálně nabízené kurzy jsou Psaní krásného kódu, Jazyk SQL I a Návrh uživatelského rozhraní pro vývojáře webů. Kurzy nyní poskytuji na individuální bázi, v případě zájmu mě prosím kontaktujte. První kurzy budou poskytovány za zaváděcí (nákladovou) cenu.

Platforma JK, verze 4

Dokončil jsem novou verzi frameworku a platformy JK. Čtvrtá verze přináší novou verzi knihovny crud pro vývoj administrace, nové javascriptové jádro, refaktoring a aktualizace komponent třetích stran. Součástí změn je příprava na sloučení aplikace jk:APP pro osobní management a původního redakčního systému jk:CMS do jedné modulární aplikace.

Nová webová prezentace

V polovině sprna jsem spustil novou osobní prezentaci, dnes přibyla i anglická verze. Nejdůležitější změnou oproti předchozí verzi je celkové zaměření stránek. Nová verze webu se soustředí na nabídku služeb zákazníkům, nejen osobní prezentaci. Součástí úprav je nová grafická podoba stránek a aktualizace redakčního systému. Stránky jsou nyní plně reponzivní, jejich vzhled se přizpůsobí používanému zařízení (mobil, tablet).