Josef Kunhart

Konzultant a analytik webových aplikací

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Konzultace a kurzy

Potřebujete si doplnit znalosti? Přihlašte se na kurz.

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklad pro vývoj? Nechte si zpracovat analýzu.

Vývoj aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem webu? Najměte si mě.

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Technický dozor a podpora

Připravujete nový web? Poraďte se s odborníkem.

Profil

O mně

Jsem konzultant a analytik webových aplikací. Ve světě webových řešení se na profesionální úrovni pohybuji více než 11 let. Moji přidanou hodnotou pro klienty jsou rozsáhlé zkušenosti s návrhem, implementací a správou webových řešení ze strany dodavatele i zadavatele.

Postupně jsem prošel několika malými a středně velkými firmami a pracoval pro významné agentury v oboru a významné klienty. Zabýval jsem se všemi fázemi životního cyklu webové aplikace: výběrová řízení, analýza a návrh řešení, vývoj, nasazení a údržba aplikace. Nyní tyto znalosti a zkušenosti předávám dále. Zároveň jsem schopen efektivně propojovat poznatky napříč technickými i business obory.

Služby

Jako zákazníkovi a zadavateli Vám pomůžu se specifikací požadavků a výběrem dodavatele nebo vývojem aplikace. Jako majiteli webu Vám nabídnu revizi a otestování webu. Jako dodavateli Vám pomůžu s návrhem řešení a vývojem aplikace. Své služby nabízím v Praze koncovým zákazníkům, živnostníkům a malým až středně velkým firmám. Kompletní nabídka služeb je k dispozici na stránce Služby.

Pracovní zkušenosti

V oboru webových aplikací se pohybuji více než 14 let (11 let na komerční úrovni). Spolupracoval jsem na analýze a implementaci webových projektů pro významné klienty, např. Vodafone, O2 Family nebo Hypoteční banka. Nyní se jako systémový analytik starám o internetové bankovnictví a veřejný web společnosti Equa bank. Mám zkušenosti s analýzou a realizací webových aplikací především pro telekomunikační a finanční sektor.

V roli analytika jsem připravoval technická řešení a podklady pro výběrová řízení, z pohledu zadavatele požadavky na řešení. V roli developera mám zkušenosti jako full-stack developer (především back-end, databáze a konfigurace serveru, dále front-end a user experience). Pracoval jsem jak s využitím tradičních metodik, tak v agilním týmu. Podrobnosti viz Reference.

Akademické vzdělání

Pracovní zkušenosti jsem doplnil dálkovým studiem v oboru. Vystudoval jsem bakalářský obor Softwarové technologie a management a magisterský obor Výpočetní technika na Fakultě elektrotechnické na ČVUT. Studium jsem absolvoval v letech 2008-2013. Dálkové studium na této škole je náročné, ale umožňuje velmi dobře propojit akademické poznatky s jejich praktickým využitím.

Neustálé vzdělávání

Baví mě na sobě pracovat, rozvíjet se a poznávat nové oblasti. Jsem přirozeně multipotencionální osobnost. Neustálá chuť se zlepšovat a posouvat dál je nejlepší životní motivací. Jsem přesvědčen, že důležité jsou jak praktické zkušenosti, tak akademické a neformální vzdělání (kurzy, konference). Kombinace všech tří možností vede k exponenciálnímu nárůstu schopností a znalostí.

V roce 2017 jsem například:

 • Absolvoval množství kurzů: plánování času, investování, prodejní dovednosti, nenásilná komunikace, GDPR.
 • Navštěvoval španělštinu pro mírně pokročilé.
 • Naučil se vytvářet respozivní designy.
 • Naučil se pokročilé práci s databází Oracle včetně PL/SQL.
 • Navštívil konferenci WebExpo 2017.
 • Navštívil mnoho odborných přednášek.

V roce 2018 se chci posunout dále zejména ve vyjednávacích a manažerských dovednostech. Z technologií pak naučit React JS a Python.

Zájmy a koníčky

Jsem multipotenciální osobnost a baví mě mnoho věcí:

 • Osobní rozvoj.
 • Jazyky (angličtina, švédština, němčina, španělština).
 • Finance a investování.
 • Hudba a koncerty.
 • Věda a technologie.
 • Čtení.
 • Jóga.
 • Programování.
 • Vaření a dobré jídlo.

Josef Kunhart | Konzultant a analytik webových aplikací

Omlouváme se, ale používáte nepodporovanou verzi prohlížeče Internet Explorer.
Omlouváme se, ale používáte nepodporovanou verzi prohlížeče Internet Explorer.