Josef Kunhart

Systémový analytik a full-stack developer

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Blue Space v2

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklad pro vývoj? Nechte si zpracovat analýzu.

Blue Space v2

Vývoj aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem webu? Najměte si nás.

Blue Space v2

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Blue Space v2

Technický dozor a podpora

Připravujete novou webovou aplikaci? Poraďte se s odborníkem.

Profil

O mně

Jsem konzultant a analytik webových aplikací. Svým zákazníkům pomáhám s návrhem, vývojem a rozvojem webových aplikací. Mojí přidanou hodnotou pro klienty jsou rozsáhlé zkušenosti s návrhem a implementací webových řešení pro významné klienty. Nabídnu cenné zkušenosti jak ze strany zadavatele požadavků, tak ze strany dodavatele řešení.

Webovým aplikacím se věnuji přes 15 let. Postupně jsem prošel několika firmami, pracoval pro špičkové agentury v oboru a významné klienty. Zabýval jsem se všemi fázemi životního cyklu webové aplikace: výběrová řízení, analýza a návrh řešení, vývoj, nasazení a údržba aplikace. Nyní tyto znalosti a zkušenosti předávám dále. Zároveň efektivně propojuji poznatky napříč technickými i business obory.

Služby

Jako zadavateli Vám pomůžu se specifikací požadavků na aplikaci, návrhem webové aplikace a výběrem dodavatele. Jako provozovateli webu Vám nabídnu kontrolu a otestování výkonu a technického řešení webu. Jako dodavateli Vám pomůžu s návrhem řešení a vývojem aplikace. Své služby nabízím v Praze koncovým zákazníkům, živnostníkům a malým až středně velkým firmám. Kompletní nabídka služeb je k dispozici na stránce Služby.

Pracovní zkušenosti

Spolupracoval jsem na analýze a implementaci webových projektů pro významné klienty, např. Vodafone, O2 Family nebo Hypoteční banka. Úspěšně jsem vedl vývoj redakčního systému WebSynergy na zelené louce. Jako systémový analytik jsem se staral o rozvoj internetového bankovnictví a veřejného webu společnosti Equa bank. Nyní pracuji jako freelancer. Mám zkušenosti s analýzou a realizací webových aplikací především pro telekomunikační a finanční sektor.

V roli analytika jsem připravoval technická řešení a podklady pro výběrová řízení. Jako developer mám rozsáhlé zkušenosti s full-stack vývojem (především back-end, databáze a konfigurace serveru, front-end a user experience). V bance jsem ze strany zadavatele řídil rozvoj internetového bankovnictví a oficiálního webu banky. Od roku 2018 jako freelancer klientům pomáhám s návrhem a vývojem aplikací. Pracoval jsem jak s využitím tradičních metodik, tak v agilním týmu. Nejdůležitější projekty viz Reference.

Akademické vzdělání

Pracovní zkušenosti jsem doplnil dálkovým studiem v oboru. Mám vystudovaný bakalářský obor Softwarové technologie a management a magisterský obor Výpočetní technika na Fakultě elektrotechnické na ČVUT. Studium jsem absolvoval kombinovaně v letech 2008-2013. Dálkové studium na této škole je náročné, ale umožňuje velmi dobře propojit akademické poznatky s jejich praktickým využitím.

Neustálé vzdělávání

Baví mě na sobě pracovat, rozvíjet se a poznávat nové oblasti. Jsem přirozeně multipotencionální osobnost. Neustálá chuť se zlepšovat a posouvat dál je nejlepší životní motivací. Jsem přesvědčen, že důležité jsou jak praktické zkušenosti, tak akademické a neformální vzdělání (kurzy, konference). Kombinace všech tří možností vede k exponenciálnímu nárůstu schopností a znalostí.

V letech 2017-21 jsem například:

 • Absolvoval technické kurzy: Python & Data Science, Vue.js, Node.js, React.js, TypeScript, Oracle PL/SQL.
 • Absolvoval další kurzy: plánování času, investování, manažerské a prodejní dovednosti, GDPR.
 • Navštěvoval business angličtinu a španělštinu.
 • Naučil se vytvářet responzivní design.
 • Osvojil si moderní JavaScript, React.js, Vue.js, Node.js a související tech-stack.
 • Opakovaně navštívil konferenci WebExpo.
 • Navštívil mnoho odborných přednášek.

Zájmy a koníčky

Jsem multipotenciální osobnost a baví mě mnoho věcí:

 • Osobní rozvoj.
 • Hudba a koncerty.
 • Jazyky (angličtina, švédština, němčina, španělština, francouzština).
 • Finance a investování.
 • Věda a technologie.
 • Čtení.
 • Jóga, tancování.
 • Vývoj, programování.
 • Vaření a dobré jídlo.
 • Cestování.