Josef Kunhart

Konzultant a analytik webových aplikací

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Swirls

Konzultace a kurzy

Potřebujete si doplnit znalosti? Přihlašte se na kurz.

Swirls

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklad pro vývoj? Nechte si zpracovat analýzu.

Swirls

Vývoj aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem webu? Najměte si nás.

Swirls

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Swirls

Technický dozor a podpora

Připravujete nový web? Poraďte se s odborníkem.

Novinky

Demo web pro jk:CMS 5.8

Na adrese cms.jkdemo.eu je nyní k dispozici technologické demo redakčního systému jk:CMS v aktuální verzi 5.8. Demo představuje základní možnosti redakčního systému jk:CMS na front-endu (webu). Demo zahrnuje představení systému, stránky s jednotlivými moduly včetně popisu a stránku se zobrazením možností vytváření a formátování obsahu webu pomocí WYSIWYG editoru.

Redakční systém jk:CMS 5.8 a aplikace jk:APP 5.8

S počátkem listopadu je hotová nová verze 5.8 platformy JK, redakčního systému jk:CMS a aplikací pro osobní řízení jk:APP. Redakční systém jk:CMS 5.8.4 přináší pokročilou práci s obrázky, vylepšení WYSIWYG editoru (formátování obsahu, nové pluginy, reponzivní editor) a vlastní chybové stránky. Aplikace jk:APP 5.8.0 nabízí mnoho nových funkcí pro rozpočty a faktury, například seskupování rozpočtů, nové statistiky a přehledné grafy.

Redakční systém jk:CMS 5.6

Nové verze redakčního systému 5.5/5.6 přináší lepší podporu responzivních designů včetně více-úrovňových menu, několik technologických vylepšení a nové moduly (klikací formuláře, slider a jednoduchá mapa). Tento web nyní také využívá nejnovější verzi jk:CMS 5.6.

Konec v Equa bank, freelancer

Ke konci srpna končím v Equa bance jako systémový analytik. Vypršela mi smlouva a dal jsem přednost změně. Moje pozice se navíc úplně ruší. Nyní od začátku září pracuji jako full-stack developer, analytik a konzultant webových aplikací na volné noze.

Projekty a aktualizace textů

K dnešnímu dni proběhla aktualizace obsahu webu včetně založení nové stránky Projekty. Změny obsahu a textů se týkají úvodní stránky, nabídky služeb a profilu.

Redakční systém jk:CMS 5.4

Vývoj platformy JK a aplikací pokračuje v plném proudu, od května jsou hotové verze 5.1 až 5.4. V redakčním systému přibyl strom stránek, práce s obrázky a několik nových modulů. Součástí změn jsou systémové aktualizace a zlepšení uživatelského rozhraní s využitím moderních ovládacích prvků.