Josef Kunhart

Konzultant a analytik webových aplikací

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Blue Space v2

Konzultace a kurzy

Potřebujete si doplnit znalosti? Přihlašte se na kurz.

Blue Space v2

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklad pro vývoj? Nechte si zpracovat analýzu.

Blue Space v2

Vývoj aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem webu? Najměte si nás.

Blue Space v2

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Blue Space v2

Technický dozor a podpora

Připravujete nový web? Poraďte se s odborníkem.

Novinky

Aplikace jk:APP 5.10

Nová verze 5.10 aplikací pro osobní řízení jk:APP zahrnuje vylepšené statistiky a grafy u rozpočtů, modul pro business kontakty a drobná vylepšení modulů pro fakturaci a plánování.

Spuštění webu pro podporu jk:CMS

K dnešnímu dni je spuštěn nový web pro podporu redakčního systému jk:CMS na adrese cms.kunhart.eu. Stránky se zaměřují na prezentaci předností systému, přehled modulů, základní demo a ukázky administrace. Nejedná se o prodejní web ani komerčně nabízený produkt.

Demo web pro jk:CMS 5.8

Na adrese cms.jkdemo.eu je nyní k dispozici technologické demo redakčního systému jk:CMS v aktuální verzi 5.8. Demo představuje základní možnosti redakčního systému jk:CMS na front-endu (webu). Demo zahrnuje představení systému, stránky s jednotlivými moduly včetně popisu a stránku se zobrazením možností vytváření a formátování obsahu webu pomocí WYSIWYG editoru.

Redakční systém jk:CMS 5.8 a aplikace jk:APP 5.8

S počátkem listopadu je hotová nová verze 5.8 platformy JK, redakčního systému jk:CMS a aplikací pro osobní řízení jk:APP. Redakční systém jk:CMS 5.8.4 přináší pokročilou práci s obrázky, vylepšení WYSIWYG editoru (formátování obsahu, nové pluginy, reponzivní editor) a vlastní chybové stránky. Aplikace jk:APP 5.8.0 nabízí mnoho nových funkcí pro rozpočty a faktury, například seskupování rozpočtů, nové statistiky a přehledné grafy.

Redakční systém jk:CMS 5.6

Nové verze redakčního systému 5.5/5.6 přináší lepší podporu responzivních designů včetně více-úrovňových menu, několik technologických vylepšení a nové moduly (klikací formuláře, slider a jednoduchá mapa). Tento web nyní také využívá nejnovější verzi jk:CMS 5.6.

Konec v Equa bank, freelancer

Ke konci srpna končím v Equa bance jako systémový analytik. Vypršela mi smlouva a dal jsem přednost změně. Moje pozice se navíc úplně ruší. Nyní od začátku září pracuji jako full-stack developer, analytik a konzultant webových aplikací na volné noze.