Josef Kunhart

Systémový analytik a full-stack developer

728 151 763

josef [at] kunhart [dot] eu

Blue Space v2

Konzultace a kurzy

Potřebujete si doplnit znalosti? Přihlašte se na kurz.

Blue Space v2

Analýza a návrh řešení

Potřebujete podklad pro vývoj? Nechte si zpracovat analýzu.

Blue Space v2

Vývoj aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem webu? Najměte si nás.

Blue Space v2

Revize a testování webu

Nejste spokojeni s webem? Nechte si jej otestovat.

Blue Space v2

Technický dozor a podpora

Připravujete nový web? Poraďte se s odborníkem.

Novinky

Redakční systém jk:CMS 7.0

Nová verze jk:CMS 7.0 se soustředí na zlepšení administrace systému. Nejdůležitější změnou je plná podpora lokalizace administrace. Stávající česká verze administrace je doplněna o anglickou mutaci. Mnoha zlepšení pro pohodlnější práci se dočkalo uživatelské rozhraní administrace. Dále bylo vylepšeno cachování objektů na webu a proběhla optimalizace systému pro vyšší výkon.

Sada aplikací jk:APP 7.0

Nejdůležitější změnou v nové verzi jk:APP 7.0 je plná podpora lokalizace systému. Stávající česká verze aplikace je doplněna o anglickou mutaci. Mnoha zlepšení pro pohodlnější práci se dočkalo uživatelské rozhraní. Dále bylo vylepšeno cachování dat a proběhla optimalizace systému pro vyšší výkon.

Spuštění stránek pro jk:APP

K dnešnímu dni je spuštěn nový web pro podporu aplikací jk:APP na adrese app.kunhart.eu. Sada aplikací jk:APP je pokročilý systém, který pomáhá mít pod kontrolou svůj čas, peníze, znalosti a podnikání on-line na jednom místě.

Redakční systém jk:CMS 6.0

Nová verze jk:CMS 6.0 v první řadě přináší mnoho funkcí pro pohodlnější administraci webu: dashboard s widgety pro redakční systém, multi-filtry pro filtrování záznamů a inovované logování akcí. Součástí nové verze je rozšíření textů u responzivní sloupce, optimalizace javascriptů na webu a nové moduly. Nové moduly zahrnují videogalerie, ankety a sadu modulů pro odkazy a call-to-action tlačítka.

Aplikace jk:APP 6.0

Nová verze jk:APP nabízí pokročilé filtrování záznamů s multi-filtry, mnoho úprav modulů pro faktury a rozpočet, inovované logování akcí a vylepšený dashboard s widgety.

Redakční systém jk:CMS 5.10

Nová verze 5.10 redakčního systému jk:CMS přináší podporu fulltextového vyhledávání v obsahu webu a nové moduly rezervační formulář a zaslání odkazu. Součástí updatu je náhled komponent před publikováním, rozšířená nastavení pro existující moduly a technická vylepšení pro efektivnější fungování systému.